Przeskocz do treści

Dzień Trzeźwości

Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na Dzień Trzeźwości, który odbędzie się w naszym Ośrodku w najbliższy poniedziałek, tj. 15.04. Poniżej prezentujemy Państwu harmonogram warsztatów  i spotkań w tym dniu.

Ogólnopolski Dzień Trzeźwości - 15.04.2019 r.

W tym dniu Ośrodek Pomocy Osobom Uzależnionym i Ich Rodzinom w Chorzowie, jak co roku, włącza się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości. W poniedziałek, 15 kwietnia 2019 r. placówka w ramach „Dnia otwartego“ zaprasza wszystkich zainteresowanych problematyką uzależnień i propagowaniem trzeźwego stylu życia. Dyżury będą pełnili doświadczeni psychoterapeuci uzależnień, którzy każdemu kto przyjdzie zaoferują pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Ogólnopolski Dzień Trzeźwości w 2019 roku obchodzimy pod hasłem: „Trzeźwość – to się opłaca!”. Wykorzystamy ten dzień do promocji zdrowych form spędzania wolnego czasu jako działań rehabilitacyjnych i profilaktycznych.

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości przeprowadzimy następujące działania:

9:00 - 10:30 III Liceum Ogólnokształcące w Chorzowie - warsztaty profilaktyczne odbywające się na terenie OPOUiIR prowadzone przez specjalistę psychoterapii uzależnień.

10:00 – 11:30 Warsztaty Profilaktyczne dla dorosłych prowadzone przez Klub Abstynenta „Chcę. Jestem. Dalej.” działającego na terenie OPOUiIR i specjalistę psychoterapii uzależnień.

11:00 – 12:30 Studenci SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego – warsztaty profilaktyczne

11:00 – 12:30 Spotkanie trójstronne pomiędzy władzami miasta Chorzowa, a władzami SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Katowicach i Ośrodka Pomocy Osobom Uzależnionym I Ich Rodzinom w Chorzowie.

16:40 – 18:10 Warsztaty Profilaktyczne dla dorosłych prowadzone Klub Abstynenta „Chcę. Jestem. Dalej.” działającego na terenie OPOUiIR i specjalistę psychoterapii uzależnień.

Serdecznie zapraszamy!